• הרצאה מוקלטת ומצגת מקיפה בנושא מיסוי הכנסות בחו"ל (Relocation),  חידושי פסיקה וחקיקה, הכללים החדשים מיום 1.1.2018

    לצפייה - לחץ כאן

  • בהתאם לנוהל גילוי מרצון החדש, ניתן להגיש בקשה במסלול אנונימי עד ליום  31.12.2018 

    טל' 073-2181818
  • המהפכה הגדולה במיסוי הנדל"ן ומיסוי הכנסות מהשכרה למגורים ולדירות נופש בשנה האחרונה

    לצפייה בהרצאה המוקלטת ובמצגת המקיפה – לחץ כאן

true

מצגת יום עיון - מיסוי פנסיוני

02.10.2005

מצגת בנושא: עדכונים ושינויים במיסוי הפנסיוני
הפקדות ומשיכות מקרנות הפנסיה - עצמאיים ושכירים, קופות הגמל השונות - הפקדות לשכירים, עצמאיים ובעלי שליטה, קרן השתלמות - עצמאיים, שכירים ובעלי שליטה, קופת ביטוח (ביטוח מנהלים), הפקדות לאובדן כושר עבודה והשינויים העתידיים (החל מינואר 2006) במיסוי קופות הגמל.
רמי אריה עו"ד, רו"ח

נא להמתין עד לפתיחת המצגת....

לצפייה במצגת לחץ כאן

הוסף למועדפים

דרוגים

דרג

תגובות גולשים

שלח תגובה
  • שושי  (15/03/2012 18:28)
    שלום לך, רציתי לשאול מאז ספט 2007 אני בא.כ.עבודה לפי הפוליסה השכר היה 7000 ש"ח לחודש, הפרמייה ששולמה אז(לא שילמתי מ2007) 1,500 ש"ח לחודש, הפוליסה תקפה עד 2022 איך מחשבים את הפיצוי,ריביות.הצמדות? האם אתה יכול לעשות זאת כמה עולה לי? אשמח לתגובתך שושי
  • car insurance quotes  (03/09/2013 00:17)
    I really wish there were more articles like this on the web.
  • cheap car insurance teenager  (24/08/2013 13:40)
    Pleasing you should think of something like that
  • CALIFORNIA CHEAP AUTO INSURANCE  (11/09/2013 19:02)
    Shiver me timbers, them's some great information.
  • cheap car insurance  (19/09/2013 03:16)
    Taking the overview, this post hits the spot
  • levitra colour  (14/09/2013 07:58)
    Boom shakalaka boom boom, problem solved.
  • discount generic cialis  (27/08/2013 21:16)
    Deep thought! Thanks for contributing.
  • online colleges  (27/08/2013 11:13)
    Good job making it appear easy.
  • איתי  (08/12/2005 13:11)
    האם הפטור של 19,400 הוא על סך ההפקדות (מאז פתיחת הקופה עד דצמבר 2005 אן רק לגבי כספים שהופקדו בקופה ? במילים אחרות אם כבר יש לי סכום של 20,000 בקופה זה רלוונטי ? האם ההפקדה הנדרשת לקיצבה מ 2006 (כרובד ראשון - כדי לקבל את הטבות המס) יכולה להיות גם של המעביד וגם של העובד או רק של העובד ?
  • רמי אריה  (17/10/2005 18:13)
    אתה צודק, עד כניסת סעיף 32 (14) בדבר הכרה באובדן כושר עבודה, נהגו להכיר ב- 2.5% מכוח מכתב שיצא בשעתו ללשכת רו"ח. אולם, לא היה על כך דבר בחקיקה כל שהיא. הייתה גם פרשנות שהכול מוכר , כי כל ההכנסות מאובדן כושר עבודה היו חייבות לדעת רשות המיסים (כיום, גם נושא ההכנסות האלו הוסדר בפקודה)
הקש קוד אימות
 
לא רשומים אירועים לחודש יולי
לא רשומים אירועים לחודש אוגוסט
לא רשומים אירועים לחודש ספטמבר